Sekcje wspinaczkowe 2019/2020

Jeśli chcesz zapisać się na sekcje i jesteś zdecydowany(a) na konkretny dzień, kontaktuj się bezpośrednio z prowadzącym zajęcia.

godzina
poniedziałek wtorek środa czwartek
17:00 początkujący  

17:00-18:30

3 wolne miejsca

początkujący  

17:00-18:30

3 wolne miejsca

początkujący  

17:00-18:30

wolne miejsca

17:30
18:00 początkujący+  

18:00-19:30

wolne miejsca

(co drugie zajęcia na ściance Rezon)

18:30 początkujący +(sekcja damska) 

18:30-20:00

wolne miejsca

średniozaawansowany  

18:30-20:30

2 wolne miejsca

początkujący +  

18:30-20:00

brak miejsc

19:00
19:30 początkujący  

19:30-21:00

wolne miejsca

(co drugie zajęcia na ściance Rezon)

20:00 średniozaawansowany  

20:00-22:00

brak miejsc !!!

średniozaawansowany  

20:00-22:00

brak miejsc !!!

20:30 początkujący  

20:30-22:00

brak miejsc

21:00
21:30  
JAGODA    501-109-922    jadamczyk@op.pl
REMIK    579-013-408    remigiusz.kw@gmail.com
SŁAWEK    665-174-624    szpydzio@gmail.com

KW Poznań zaprasza na sekcje wspinaczkowe dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu na ściance klubowej na Składowej oraz na ściance Rezon.  Ilość osób na zajęciach: 6 – 8.

Sekcja dla początkujących:

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które zaczynają się wspinać lub wspinają się krótki czas. Na zajęciach uczymy się podstawowych technik wspinaczkowych (technika frontalna, skręcanie się, praca nóg, itp.). Co jakiś czas chodzimy na ściankę z liną, gdzie uczymy się asekuracji na wędkę.

Sekcja dla początkujących +

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które wspinają się około rok. Na zajęciach doskonalimy technikę i uczymy się kolejnych. Co jakiś czas chodzimy na ściankę z liną, gdzie uczymy się asekuracji na wędkę i z dołem.

Sekcja dla średniozaawansowanych:

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które wspinają się już jakiś czas i chcą rozwijać swoje umiejętności – doskonalimy technikę, ćwiczymy wytrzymałość i siłę. Istnieje możliwość ułożenia treningu i ćwiczenia według niego.  Co jakiś czas chodzimy na ściankę z liną, gdzie wspinamy się na wędkę i z dołem.

Sekcja mieszana Składowa + Rezon

Co drugie zajęcie odbywają się na ściance Rezon, gdzie wspinamy się z liną. Na tych zajęciach nauczymy Cię asekuracji i co nieco technik linowych. Jest to świetne przygotowanie pod późniejsze wspinanie w skałkach – poza tym, że ćwiczymy różne operacje linowe i trenujemy też wytrzymałość.

Wspinaczkowa Sekcja Sportowa KW
 
Klub Wysokogórski w Poznaniu we współpracy ze Ścianką Climbing Spot zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania zgłoszeń na sekcję sportową KW.
 
Dla kogo?
Zajęcia dedykowane są osobom aktywnie wspinającym się sportowo w skałach, chcącym podnieść swój poziom.
Wymaganiem jest wspinaczka na poziomie VI/VI.1
Chcesz załoić w zbliżającym się sezonie swoje pierwsze VI.2? Ta sekcja jest dla Ciebie!
 
Prowadzący?
Zajęcia prowadzić będzie Instruktor Wspinaczki Sportowej PZA Szymon Jeżak.
 
Gdzie?
Ścianka Wspinaczkowa Climbing Spot mieszcząca się przy ulicy Pułaskiego 30 w Poznaniu.
 
Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, ich koszt wynosi 20zł dla członków KW Poznań.
Ilość miejsc jest ograniczona.
Po szczegóły zgłoś się pod adres szymonjezakk@wp.pl

Cena sekcji

Obowiązuje płatność z góry za cały miesiąc. Cena pojedynczych zajęć przy takiej płatności wynosi:

25 zł za zajęcia – członkowie KW Poznań

30 zł za zajęcia – pozostali

Jeżeli zdecydujesz się jedynie na jedne zajęcia w miesiącu, wówczas cena za pojedyncze zajęcia wynosi:

35 zł za zajęcia – członkowie KW Poznań

40 zł za zajęcia – pozostali

Cena zajęć w czwartek  

Zajęcia na Składowej jak wyżej.

Zajęcia na ściance Rezon 40 zł  (obejmuje wypożyczenie uprzęży).

Więcej informacji o sekcjach:  Jagoda Adamczyk, e-mail: jadamczyk@op.pl, tel: 501-109-922.

Nasza kadra:
jagoda

Jagoda Adamczyk – Wspina się od kilkunastu lat, szkoli od 10. Instruktorka i trenerka wspinaczki sportowej Polskiego Związku Alpinizmu. Nieustająco uwielbia wspinanie, a najbardziej długie górskie drogi w słońcu i odkrywanie nowych rejonów wspinaczkowych. Na ściance pokaże Tobie, jak zacząć się wspinać i mieć z tego radość.  Nie zdziw się, jak okaże się, że najłatwiej przejść jakąś drogę tyłem lub,… do góry nogami 🙂 Miłośniczka technicznego wspinania –  sprawi, że będziesz poruszać się cichutko jak kot. Wiosną zabierze Cię w skałki – polskie lub leżące gdzieś na południu Europy.
Kontakt: 501-109-922, jadamczyk@op.pl

Sławek Pela – Od ośmiu lat sporą część jego życia wypełnia wspinanie. Moc wykuwaną na poznańskich panelach regularnie przekłada na skalne zmagania w rejonach wspinaczkowych Polski, Europy oraz Azji. Potrzebę wysokogórskiej przygody zaspokaja w Tatrach zimową porą, w górach wyższych i najwyższych. To wszystko przeplata barwnymi podróżami o których mógłby opowiadać godzinami. Jeśli odczuwasz potrzebę solidnego treningu pod okiem doświadczonego kolegi to Sławek chętnie pomoże! Kompleksowość to jego podejście do tematu wspinania: technika, moc, gibkość, spokój i opanowanie. Zajmowałeś się jogą i wytężonym treningiem wytrzymałościowym? Dobrze! Zajęcia będą mniej bolesne 😉
Kontakt: 665-174-624, szpydzio@gmail.com

Remik Rajewski – wspina się od kilku lat. Najbardziej lubi wspinanie techniczne – czego doświadczają bardzo często uczestnicy zawodów wspinaczkowych na jego drogach z „problemami”. Magnezja? Podobno takie coś istnieje choć na próżno szukać tego proszku na jego rękach 😉 Można go spotkać w skałkach, choć dużo większe prawdopodobieństwo spotkania zaistnieje w górach i to nie tylko w Tatrach. Nie obce mu są inne pasma europejskie, Kaukaz czy góry Ameryki Południowej – Andy. Oczywiście obowiązkowo w warunkach letnich jak i zimowych. Niejednokrotnie doświadczał przyjemności zjazdów na nartach z gór wyższych niż 4-tysięczniki. Jak sam mówi – nie ma nic przyjemniejszego zimą niż wytężone wchodzenie na kilkutysięcznik i potem szybki zjazd w dół.
Kontakt: 579-013-408, remigiusz.kw@gmail.com