Sekcje wspinaczkowe 2017

Mamy wolne miejsca, zapraszamy!

2016-sekcje

 

 

 

 

 

 

Poza wymienionymi dniami oraz godzinami nie wykluczamy zajęć w innych terminach. Jeśli jesteś zainteresowany innymi terminami prosimy o kontakt!

KW Poznań zaprasza na sekcje wspinaczkowe dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu na ściance klubowej na Składowej. Co jakiś czas chodzimy na inną ściankę i wspinamy się z liną. Ilość osób na zajęciach: 6 – 8.

Sekcja dla początkujących:

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które zaczynają się wspinać lub wspinają się krótki czas. Na zajęciach uczymy się podstawowych technik wspinaczkowych (technika frontalna, skręcanie się, praca nóg, itp.)

Sekcja dla średniozaawansowanych:

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które wspinają się już jakiś czas i chcą rozwijać swoje umiejętności – doskonalimy technikę, ćwiczymy wytrzymałość i siłę. Istnieje możliwość ułożenia treningu i ćwiczenia według niego.

Sekcja dla zaawansowanych

Sekcje dla osób, które wspinają się kilka lat.

Cena sekcji

25 zł za zajęcia – członkowie KW Poznań

30 zł za zajęcia – pozostali

Obowiązuje płatność z góry za cały miesiąc.

Cena za pojedyncze zajęcia:

30 zł za zajęcia – członkowie KW Poznań

35 zł za zajęcia – pozostali

Nasza kadra:

jagodaJagoda Adamczyk – Wspina się od kilkunastu lat, szkoli od 10. Instruktorka i trenerka wspinaczki sportowej PZA. Nieustająco uwielbia wspinanie, a najbardziej długie górskie drogi w słońcu i odkrywanie nowych rejonów wspinaczkowych. Na ściance pokaże Tobie, jak zacząć się wspinać i szlifować technikę, a wiosną zabierze Cię w skałki.

słąwekSławek Szlagowski – Wspina się od 8 lat, głównie w górach latem i zimą. Członek Grupy Młodzieżowej PZA 2012-2014. Jego ulubioną formacją wspinaczkową są wszelkiego rodzaju rysy, kominy i offwid`t. Stąd wszystkie wolne weekendy poświęca na wspinanie w rysowym eldorado jakim jest Adrspach i Teplicach. Na każdej sztucznej ścianie na której się znajdzie, zawsze znajdzie sobie miejsce do klinowania palców, dłoni i kolan. Rolka plastra to jego podstawowe narzędzie pracy. Wspinając się z nim zawsze miejcie zapas tape`a w plecaku 🙂

 

Więcej informacji o sekcjach:  Jagoda Adamczyk, e-mail: jadamczyk@op.pl, tel: 501109922.

W sprawie zapisów bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za dane dni.

Remik – 604059162, remi_x@inetia.pl

Sławek – 607167953, slawomir.szlagowski@onet.eu