Sekcje wspinaczkowe 2018

Jeśli chcesz zapisać się na sekcje, prosimy wypełnić formularz lub skontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi zajęcia. 

Poniedziałek 18.00 początkującaPoniedziałek 19.30 początkująca+Poniedziałek 21.00 średniozaawansowanaWtorek 18.00 początkująca+Wtorek 19.30 początkującaŚroda 18.00 początkującaŚroda 19.30 średniozaawansowanaCzwartek 19.00 średniozaawansowanaInne dni i godziny, opisz w polu tekstowym poniżej

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK
REMIK JAGODA SŁAWEK S. SŁAWEK P.
18.00

POCZĄTKUJĄCA

brak miejsc

18.00

POCZĄTKUJĄCA +

18.00

POCZĄTKUJĄCA

 

19.00

POCZĄTKUJĄCA+/ŚRENIOZAAWANOWANA

 

19.30

POCZĄTKUJĄCA +/ŚREDNIOZAAWANSOWANA

brak miejsc

19.30

POCZĄTKUJĄCA

 

19.30

ŚREDNIOZAAWANSOWANA

CO DRUGIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA ŚCIANCE REZON – WSPINANIE Z LINĄ! 

INNA CENA SEKCJI

21.00

ŚREDNIOZAAWANSOWANA

  21.00

PILATES

 

KW Poznań zaprasza na sekcje wspinaczkowe dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu na ściance klubowej na Składowej. Co jakiś czas chodzimy na inną ściankę i wspinamy się z liną. Ilość osób na zajęciach: 6 – 8.

Sekcja dla początkujących:

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które zaczynają się wspinać lub wspinają się krótki czas. Na zajęciach uczymy się podstawowych technik wspinaczkowych (technika frontalna, skręcanie się, praca nóg, itp.). Co jakiś czas chodzimy na ściankę z liną, gdzie uczymy się asekuracji na wędkę. 

Sekcja dla początkujących +

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które wspinają się około rok. Na zajęciach doskonalimy technikę i uczymy się kolejnych. Co jakiś czas chodzimy na ściankę z liną, gdzie uczymy się asekuracji na wędkę i z dołem. 

Sekcja dla średniozaawansowanych:

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które wspinają się już jakiś czas i chcą rozwijać swoje umiejętności – doskonalimy technikę, ćwiczymy wytrzymałość i siłę. Istnieje możliwość ułożenia treningu i ćwiczenia według niego.  Co jakiś czas chodzimy na ściankę z liną, gdzie wspinamy się na wędkę i z dołem. 

Cena sekcji

25 zł za zajęcia – członkowie KW Poznań

30 zł za zajęcia – pozostali

Obowiązuje płatność z góry za cały miesiąc.

Cena za pojedyncze zajęcia:

30 zł za zajęcia – członkowie KW Poznań

35 zł za zajęcia – pozostali

Cena zajęć na ściance Rezon 

35 zł za zajęcia (obejmuje wypożyczenie sprzętu)

Więcej informacji o sekcjach:  Jagoda Adamczyk, e-mail: jadamczyk@op.pl, tel: 501109922.

Jeśli jesteś zdecydowany na konkretne zajęcia, skontaktuj się bezpośrednio z prowadzącym:

Poniedziałek Remik Rajewski, email: remi_x@inetia.pl, tel: 604059162

Wtorek Jagoda Adamczyk, email:  jadamczyk@op.pl, tel: 501109922

Środa Sławek Szlagowski, email: slawomir.szlagowski@onet.eu, tel: 607167953

Czwartek Sławek Pela, email: szpydzio@gmail.com, tel: 665174624

 

Nasza kadra:

jagoda

 

Jagoda Adamczyk – Wspina się od kilkunastu lat, szkoli od 10. Instruktorka i trenerka wspinaczki sportowej Polskiego Związku Alpinizmu. Nieustająco uwielbia wspinanie, a najbardziej długie górskie drogi w słońcu i odkrywanie nowych rejonów wspinaczkowych. Na ściance pokaże Tobie, jak zacząć się wspinać i mieć z tego radość.  Nie zdziw się, jak okaże się, że najłatwiej przejść jakąś drogę tyłem lub,… do góry nogami 🙂 Miłośniczka technicznego wspinania –  sprawi, że będziesz poruszać się cichutko jak kot. Wiosną zabierze Cię w skałki – polskie lub leżące gdzieś na południu Europy.

.

Sławek Pela – Od ośmiu lat sporą część jego życia wypełnia wspinanie. Moc wykuwaną na poznańskich panelach regularnie przekłada na skalne zmagania w rejonach wspinaczkowych Polski, Europy oraz Azji. Potrzebę wysokogórskiej przygody zaspokaja w Tatrach zimową porą, w górach wyższych i najwyższych. To wszystko przeplata barwnymi podróżami o których mógłby opowiadać godzinami. Jeśli odczuwasz potrzebę solidnego treningu pod okiem doświadczonego kolegi to Sławek chętnie pomoże! Kompleksowość to jego podejście do tematu wspinania: technika, moc, gibkość, spokój i opanowanie. Zajmowałeś się jogą i wytężonym treningiem wytrzymałościowym? Dobrze! Zajęcia będą mniej bolesne 😉

 

słąwek

Sławek Szlagowski – Wspina się od 8 lat, głównie w górach latem i zimą. Członek Grupy Młodzieżowej PZA 2012-2014. Jego ulubioną formacją wspinaczkową są wszelkiego rodzaju rysy, kominy i offwid`t. Stąd wszystkie wolne weekendy poświęca na wspinanie w rysowym eldorado jakim jest Adrspach i Teplicach. Na każdej sztucznej ścianie na której się znajdzie, zawsze znajdzie sobie miejsce do klinowania palców, dłoni i kolan. Rolka plastra to jego podstawowe narzędzie pracy. Wspinając się z nim zawsze miejcie zapas tape`a w plecaku 🙂

 

 

 

Remik Rajewski – wspina się od kilku lat. Najbardziej lubi wspinanie techniczne – czego doświadczają bardzo często uczestnicy zawodów wspinaczkowych na jego drogach z „problemem”. Magnezja? Podobno takie coś istnieje choć na próżno szukać tego proszku na jego rękach;) Można go spotkać w skałkach, choć dużo większe prawdopodobieństwo spotkania zaistnieje w górach i to nie tylko w Tatrach. Nie obce mu są inne pasma europejskie oraz góry Ameryki Południowej – Andy. Oczywiście obowiązkowo w warunkach letnich jak i zimowych. Niejednokrotnie doświadczał przyjemności zjazdów na nartach z gór wyższych niż 4-tysięczniki. Jak sam mówi – nie ma nic przyjemniejszego zimą niż wytężone wchodzenie na kilkutysięcznik i potem szybki zjazd w dół.