Sekcje wspinaczkowe 2019

Jeśli chcesz zapisać się na sekcje i jesteś zdecydowany(a), kontaktuj się bezpośrednio z prowadzącym zajęcia. W przeciwnym wypadku prosimy wypełnić poniższy formularz.

Nabór na sezon 2019/2020 rozpocznie się w się w sierpniu.

Sekcję ruszą w zależności od grupy we wrześniu/październiku.

Poniższa tabelka dotyczy sekcji w sezonie letnim. Nie wszystkie zajęcia się odbywają, przed przyjściem na ściankę należy skontaktować się z prowadzącym.

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK
  sierpień

17:00 – 19.00

jedna grupa zaawansowania

   
sierpień

17:30 – 19:00

 

lipiec

18:00 – 19:30
początkujący

sierpień

19:00 – 20:30

 
19:30 – 21:00
średniozaawansowany
 
   
 
 
JAGODA    501-109-922    jadamczyk@op.pl
REMIK    579-013-408    remigiusz.kw@gmail.com
SŁAWEK P.    665-174-624    szpydzio@gmail.com

KW Poznań zaprasza na sekcje wspinaczkowe dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu na ściance klubowej na Składowej. Co jakiś czas chodzimy na inną ściankę i wspinamy się z liną. Ilość osób na zajęciach: 6 – 8.

Sekcja dla początkujących:

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które zaczynają się wspinać lub wspinają się krótki czas. Na zajęciach uczymy się podstawowych technik wspinaczkowych (technika frontalna, skręcanie się, praca nóg, itp.). Co jakiś czas chodzimy na ściankę z liną, gdzie uczymy się asekuracji na wędkę.

Sekcja dla początkujących +

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które wspinają się około rok. Na zajęciach doskonalimy technikę i uczymy się kolejnych. Co jakiś czas chodzimy na ściankę z liną, gdzie uczymy się asekuracji na wędkę i z dołem.

Sekcja dla średniozaawansowanych:

Sekcja przeznaczona jest dla osób, które wspinają się już jakiś czas i chcą rozwijać swoje umiejętności – doskonalimy technikę, ćwiczymy wytrzymałość i siłę. Istnieje możliwość ułożenia treningu i ćwiczenia według niego.  Co jakiś czas chodzimy na ściankę z liną, gdzie wspinamy się na wędkę i z dołem.

Cena sekcji

25 zł za zajęcia – członkowie KW Poznań

30 zł za zajęcia – pozostali

Obowiązuje płatność z góry za cały miesiąc.

Cena za pojedyncze zajęcia:

30 zł za zajęcia – członkowie KW Poznań

35 zł za zajęcia – pozostali

Cena zajęć na ściance Rezon 

35 zł za zajęcia (obejmuje wypożyczenie sprzętu)

Więcej informacji o sekcjach:  Jagoda Adamczyk, e-mail: jadamczyk@op.pl, tel: 501109922.

Nasza kadra:
jagoda

Jagoda Adamczyk – Wspina się od kilkunastu lat, szkoli od 10. Instruktorka i trenerka wspinaczki sportowej Polskiego Związku Alpinizmu. Nieustająco uwielbia wspinanie, a najbardziej długie górskie drogi w słońcu i odkrywanie nowych rejonów wspinaczkowych. Na ściance pokaże Tobie, jak zacząć się wspinać i mieć z tego radość.  Nie zdziw się, jak okaże się, że najłatwiej przejść jakąś drogę tyłem lub,… do góry nogami 🙂 Miłośniczka technicznego wspinania –  sprawi, że będziesz poruszać się cichutko jak kot. Wiosną zabierze Cię w skałki – polskie lub leżące gdzieś na południu Europy.
Kontakt: 501-109-922, jadamczyk@op.pl

 

Sławek Pela – Od ośmiu lat sporą część jego życia wypełnia wspinanie. Moc wykuwaną na poznańskich panelach regularnie przekłada na skalne zmagania w rejonach wspinaczkowych Polski, Europy oraz Azji. Potrzebę wysokogórskiej przygody zaspokaja w Tatrach zimową porą, w górach wyższych i najwyższych. To wszystko przeplata barwnymi podróżami o których mógłby opowiadać godzinami. Jeśli odczuwasz potrzebę solidnego treningu pod okiem doświadczonego kolegi to Sławek chętnie pomoże! Kompleksowość to jego podejście do tematu wspinania: technika, moc, gibkość, spokój i opanowanie. Zajmowałeś się jogą i wytężonym treningiem wytrzymałościowym? Dobrze! Zajęcia będą mniej bolesne 😉
Kontakt: 665-174-624, szpydzio@gmail.com

 

Remigiusz Rajewski – wspina się od kilku lat. Najbardziej lubi wspinanie techniczne – czego doświadczają bardzo często uczestnicy zawodów wspinaczkowych na jego drogach z „problemem”. Magnezja? Podobno takie coś istnieje choć na próżno szukać tego proszku na jego rękach 😉 Można go spotkać w skałkach, choć dużo większe prawdopodobieństwo spotkania zaistnieje w górach i to nie tylko w Tatrach. Nie obce mu są inne pasma europejskie, Kaukaz czy góry Ameryki Południowej – Andy. Oczywiście obowiązkowo w warunkach letnich jak i zimowych. Niejednokrotnie doświadczał przyjemności zjazdów na nartach z gór wyższych niż 4-tysięczniki. Jak sam mówi – nie ma nic przyjemniejszego zimą niż wytężone wchodzenie na kilkutysięcznik i potem szybki zjazd w dół.
Kontakt: 579-013-408, remigiusz.kw@gmail.com