Członkowie

1 Adamczyk Jagoda  
2 Aleksandrzak Marcin  
3 Andersohn Justyna  
4 Andrzejczak Witold  
5 Andrzejewski Radosław *
6 Bartkowiak Waldemar  
7 Białas Krzysztof  
8 Bielicki Filip  
9 Bittner Piotr honorowy
10 Boguś Maciej  
11 Borkowicz Andrzej  
12 Byczkowski Radosław *
13 Byks Tomasz *
14 Celer Emil  
15 Cichy Roman  
16 Cwityński Tomasz  
17 Czechanowski Andrzej  
18 Czechowski Sebastian  
19 Czerski Krzysztof  
20 Czerwiński Maciej  
21 Czyż Dawid *
22 Dorożała Marek  
23 Drążkiewicz Miłosz  
24 Drzymała Przemysław  
25 Dygus Anna *
26 Dziwak Karol  
27 Eichmann Zofia  
28 Franke Michał *
29 Frąszczak Bogna  
30 Frąszczak Ksenia  
31 Frąszczak Miron  
32 Frymus Jakub  
33 Gąsiorowski Antoni honorowy
34 Gębarowski Artur  
35 Grudzień Łukasz  
36 Gwóźdź Kamil *
37 Hudowicz Paulina  
38 Jakubowska Beata  
39 Jakubowski Maciej *
40 Janka Andrzej  
41 Jankowski Filip *
42 Jarosz Adam  
43 Jazy Szymon  
44 Jeleń Wiktor *
45 Jeżak Włodzimierz honorowy
46 Kaczka Paweł *
47 Kamasa Dariusz  
48 Karolczak Tadeusz honorowy
49 Kaźmierczak Paulina *
50 Kęsy Przemysław  
51 Kita Natalia  
52 Klapczyńska Anna  
53 Kolecki Krzysztof *
54 Koprowska Aleksandra  
55 Kostrzewa Jerzy *
56 Kowalski Marcin  
57 Krajnik Rafał *
58 Krawczyk Tomasz *
59 Krawczyńska Anna *
60 Krupienko Stanisław  
61 Kubacki Rafał *
62 Kubicki Piotr *
63 Kuźmiński Henryk honorowy
64 Lecyk Rafał *
65 Lesicki Zbigniew  
66 Luma Józef *
67 Łączniak Anita *
68 Łojek Katarzyna *
69 Łukomska Barbara  
70 Machcińska Małgorzata *
71 Machciński Mariusz  
72 Machowina Tomasz  
73 Malinowski Jakub *
74 Marchlewicz Paweł  
75 Markiewicz Joanna  
76 Matuszewski Andrzej honorowy
77 Metrycka Sylwia  
78 Michalak – Dziwak Iwona  
79 Michalak Jerzy  
80 Michalski Stanisław *
81 Miller Renata *
82 Miś Jacek *
83 Mizerska Aleksandra *
84 Mularski Krzysztof  
85 Naklicka Magdalena *
86 Nicikowski Jan  
87 Nicikowski Józef  
88 Niedźwiedź Janusz  
89 Nowacki Lech  
90 Nowak Szymon *
91 Olszewski Kajetan Maurycy  
92 Orłowski Łukasz *
93 Palacz Dorota  
94 Pałubicka Krystyna  
95 Pela Sławomir  
96 Perz Paweł *
97 Piasecki Przemysław honorowy
98 Pietrzak Łukasz Maciej  
99 Pięta Cecylia  
100 Piotrowicz Joanna  
101 Piotrowski Wojciech  
102 Pluciński Jacek Jan  
103 Podlak Mateusz *
104 Podsiadło Mikołaj *
105 Polanowski Bartosz *
106 Polichnowski Tomasz *
107 Poterek Jakub  
108 Przebitkowski Maciej *
109 Przydryga Grzegorz *
110 Rachlewicz Grzegorz *
111 Raczkowska Marta  
112 Rajewski Remigiusz  
113 Richter Aldona  
114 Rożek Mieczysław honorowy
115 Rybicki Jakub *
116 Rzepa Bartłomiej  
117 Sieracka Daria  
118 Sikorska-Podyma Kamila  
119 Skrzypiński Tomasz  
120 Słomowska Natalia Joanna *
121 Sobczyński Wojciech  
122 Sobolewski Robert  
123 Socha Marcin  
124 Sowa Maciej  
125 Sowa Włodzimierz  
126 Stachowiak Sławomir  
127 Surdyk Dominika *
128 Szafran Paweł  
129 Szlagowski Sławomir *
130 Szliwa Weronika  
131 Szudra Estera  
132 Szwarczyński Łukasz  
133 Talarczyk Mikołaj  
134 Tasiemski Stanisław  
135 Tomaszewska Beata  
136 Tomaszewski Rafał  
137 Trzmiel Zbigniew honorowy
138 Walczak Piotr  
139 Wawrzyniak Agata  
140 Wencel Jarosław  
141 Wicher Marian  
142 Wichłacz Jacek  
143 Wiertelak Marek  
144 Więcek Tomasz  
145 Więcek Urszula  
146 Wilandt Łukasz *
147 Wiśniewska Bogumiła  
148 Witkowska Ewelina  
149 Włodarczak Michał  
150 Woźniak Leszek *
151 Woźniak Marcin  
152 Wróblewski Przemysław  
153 Zawada Grzegorz  
154 Zielińska Magda  
155 Ziemba Łukasz  
156 Zierhoffer Marek honorowy
157 Zimowski Zbigniew  
158 Ziółkowski Piotr *
159 Żurawski Jarosław  
160 Żurawski Tomasz *

 

*prosimy o uregulowanie składki za 2017r.

W razie pytań proszę o kontakt z osobą odpowiedzialną za sprawy członkowskie  – Marta mr.kwpoznan@gmail.com