Pyrołazy w Sokołach 2017

Jak co roku zapraszamy wszystkich klubowiczów, osoby zaprzyjaźnione z klubem oraz te, które chciałyby do nas dołączyć na imprezę integracyjną –„Pyrołazy w Sokołach”.

Termin i miejsce 21 – 22 października 2017 r. „Tabor Pod Krzywą”, Sokoliki. Jednym z celów imprezy jest poznanie się i wymiana doświadczenia pomiędzy wspinaczami z dłuższym stażem, a tymi, którzy dopiero są na początku przygody ze skałami. Wszystkie osoby, które dotychczas nie wspinały się w skałkach, będą miały okazję spróbować! Poza tym przewidujemy warsztaty wspinaczkowe o rożnej tematyce.

Wieczorami atrakcje: loteria, grillowanie i śpiewanie!

Jeśli chcecie spać w domku (ilość miejsc ograniczona!), wysyłajcie emaila na adres jadamczyk@op.pl. Rezerwujemy domek tylko z soboty na niedzielę!!! Jeśli chcecie spać w nim wcześniej, musicie zarezerwować sobie miejsce samodzielnie.

Dla pozostałych z pewnością znajdzie się miejsce na namiot. Więcej o miejscu noclegowym tutaj.

Jeśli dotychczas się nie wspinaliście, a chcielibyście spróbować, piszcie na adres jadamczyk@op.pl. Szukamy też bardziej doświadczonych wspinaczy, którzy mogą zaopiekować się przez kilka godzin początkującymi.

Zaznaczamy tutaj, iż nie jest to szkolenie ani obóz, tj. nie będzie tam kierownika ani ustalonego planu dnia. Jest to spotkanie integracyjne.

Loteria – Tak jak w zeszłym roku zostanie zorganizowana loteria. Zachęcamy wszystkich do wzięcia w niej udziału, cena losu to tylko 15 zł, a można wygrać fajne nagrody. Zebrane fundusze przekażemy na „Nasze Skały”.

Oprawa muzyczna – Z roku na rok imprezie tej towarzyszy coraz większy zespół osób grających na instrumentach i śpiewających, zachęcamy zatem wszystkich, którzy grają i śpiewają do zabrania instrumentów oraz śpiewników.  Tutaj do ściągnięcia mały śpiewnik pdf z Piosenką klubową 🙂

Dla chętnych zostało utworzone wydarzenie na facebooku, gdzie można umawiać się na transport, wspinanie itp.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.