Wspinaczkowe zakończenie tatrzańskiego lata, lub jak kto woli powitanie, rychło zbliżającej się zimy :)

t

Każdy, kto choć raz wspinał się w Tatrach wie, a ten kto się jeszcze nie wspinał szybko się dowie iż tatrzańskie lato przebiega dość „dynamiczne”. Na zmianę deszcz, deszcz, deszcz, słońce (wszyscy idą się wspinać) – deszcz, deszcz… Starzy wspinacze powiadają, że warunki wspinaczkowe w Tatrach bywają lepsze pod koniec i tak bardzo krótkiego lata, więc warto ten właśnie okres wykorzystać na wspin. Dlatego postanowiliśmy zorganizować obóz klubowy w tym właśnie okresie. Ponieważ dla nas łojantów warun wspinaczkowy, jest najważniejszy:)

Obóz odbędzie się w terminie między 9-15 września w Dolinie Mięguszowieckiej na Słowacji. Gorąco zachęcamy do przyjazdu osoby które mają już jakieś doświadczenie ze wspinaniem w górach, ale chciały by się powspinać w towarzystwie bardziej doświadczonych kolegów, którzy byli już wcześniej w tej dolinie i znają wszystkie patenty wejściowe, zejściowe oraz wszelkie inne cruxy:) Starzy wyjadacze równie mile widziani.

W Dolinie Mięguszowieckiej można znaleść dużo ładnego wspinania. Jak choćby ściany Osterwy, Szarpanych Turni czy idąc trochę dalej Wołowej Turni itd. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Rezerwację noclegów prosimy dokonywać indywidualnie na stronie schroniska w Popradskim Plesie http://www.popradskepleso.com/sk/ubytovanie/ Po dokonaniu rezerwacji dajcie znać, że przyjedziecie i na jak długo:

Sławek Szlagowski – slawomir.szlagowski@gmail.com tel. 607167953

Możliwość komentowania jest wyłączona.