Zawody wspinaczkowe – wyniki

dsc_0025-copy

W dniu 19 listopada 2016 roku w godzinach 12.00-16.00, w lokalu klubowym U Sokoła przy ulicy Składowej 11/10 w Poznaniu odbyły się zawody wspinaczkowe. Zawody miały charakter kameralny i były inauguracją otwarcia ścianki wspinaczkowej w lokalu klubowym, która przechodziła remont.

Na zawodach uczestnicy mogli korzystać z 15 różnorodnych dróg, które różniły się od siebie stopniem trudności. Większa rozmaitość struktur ścianki wspinaczkowej po remoncie pozwoliła na ułożenie dróg zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Najlepsza w kategorii kobiet okazała się Zofia Sobota. Miejsce drugie zdobyłą Paulina Hudowicz natomiast trzecie Joanna Włodkowska.

W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Staszek Krupieńsko, drugie Jacek Hakowski natomiast trzecie Stanisław Gilewicz. 

W zawodach wzięło udział 17 uczestników: 5 kobiet i 12 mężczyzn, z czego jedna osoba nie oddała swojej karty startowej, stąd też w ogólnej klasyfikacji uwzględniono 16 osób. Zawody podzielono na dwie kategorie: kobiety i mężczyźni.

Poniżej znajduje się tabela wyników zawodników:

Kategoria: KOBIETY

Miejsce

Imię i nazwisko

Liczba punktów

Liczba TOPów

I

Zofia Sobota

17

5

II

Paulina Hudowicz

12

5

III

Joanna Włodkowska

12

4

IV

Katarzyna Sztukowska

8

4

V

Natalia Kita

7

4

Kategoria: MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Imię i nazwisko

Liczba punktów

Liczba TOPów

I

Stanisław Krupienko

23

10

II

Jacek Hakowski

22

9

III

Stanisław Gilewicz

20

8

IV

Krzysztof Mularski

20

7

V

Bartosz Obudsele

19

7

VI

Adam Filuś

17

6

VII

Łukasz Ludwiczak

16

7

VIII

Marek Dorożała

14

5

IX

Łukasz Stachowiak

13

5

X

Adam Hermann

13

4

XI

Marian Wicher

7

3

Po zawodach odbyło się Afterparty, gdzie zawodnicy mogli przy akompaniamencie muzyki, jedzeniu i piciu zintegrwać się i zrelaksować. W opinii osób uczestniczących, zawody można zaliczyć do udanych. Atmosfera wprowadzona przez organizatorów i samych uczestników była przyjazna i towarzyska.

Dziękujemy sponsorom – sklepu górskiemu Alpin oraz sklepu górskiemu Taternik.

Zobacz galerię zdjęć. 

Możliwość komentowania jest wyłączona.